Maturalna zabava

19. svibnja 2023. godine u Hotelu Park održana je maturalna zabava 67. generacije maturanata Gimnazije fra Dominika Mandića.

Maturanti su, prije početka službenog programa, imali priliku fotografirati se s obitelji i prijateljima ispred hotela. Službeni program započeli su voditelji Nika i Bože te su pozdravili maturante, njihove roditelje i goste. Kratke obraćanje nazočnima održali su gradonačelnik Miro Kraljević, v.d. ravnateljica Marijana Pažin-Ivešić, vjeroučitelj fra Zlatko Ćorić te naš bivši ravnatelj Miro Bošnjak. Svi su im poželjeli sreću u daljnjem školovanju i životu i čestitali na odličnom uspjehu u generaciji. Marijana Pažin-Ivešić čestitala je 27 učenika koji su oslobođeni mature te proglasila Viktoriju Kožul učenicom generacije dodijelivši joj dar zaklade Paškin zavjet iz Toronta. Viktorija se u svom govoru zahvalila obitelji, profesorima i prijateljima na podršci i pomoći tijekom školovanja. Iva Ćorić pročitala je zajedničko pismo maturanata nakon čega je uslijedio svečani ulazak parova u dvoranu hotela te fotografiranje sa svojim razrednicima kojima su uručili prigodne darove zahvale. U nastavku večeri maturanti su uz ples i glazbeni program slavili kraj srednjoškolskog obrazovanja do ranih jutarnjih sati. Našim maturantima želimo sreću u daljnjem životu i obrazovanju!