Caption align here

Novosti i događaji

Maturalna zabava 68. naraštaja Gimnazije fra Dominika Mandića

17. svibnja 2024. godine u Hotelu Park održana je maturalna zabava 68. naraštaja Gimnazije fra Dominika Mandića.Maturanti su, prije početka službenog programa, imali priliku fotografirati se s obitelji i prijateljima ispred hotela. Nakon toga uslijedio je svečani ulazak parova u dvoranu hotela. Službeni program započeli su voditelji Ljiljana Šušak i Tvrtko Jelić koji su pozdravili maturante i njihove goste. Kratko obraćanje nazočnima održali su ravnateljica Ana Skoko, gradonačelnik Miro Kraljević...
Više

Klokan matematičar

Na Međunarodnom matematičkom izazovu Klokan održanom 21. ožujka, sudjelovalo je naših 50 učenika, a među 10% nagrađenih i najuspješnijih učenika u BiH našlo se 7 naših učenika. KATEGORIJA JUNIOR:RANG UBiHIME I PREZIMERAZRED5.Jure   Čolak2.a36.Andrej  Lasić2.bKATEGORIJA STUDENT:RANG UBiHIME I PREZIMERAZRED17.Matej Gašpar4.d23.Filip Cigić3.b27.Tomislav Ivanković3.c31.Jakov Kraljević4.c32.Luka Lasić3.d
Više

29. Državna matematička olimpijada

U Franjevačkoj klasičnoj gimnaziji u Visokom od 18. svibnja do 19. svibnja 2024. godine održana je 29. Državna matematička olimpijada na kojoj je sudjelovalo 48 najboljih matematičara iz cijele BiH. Među njima su bile i naše dvije učenice prvog razreda Marija Martinović i Marina Galić. Čestitke na sudjelovanju!
Više

Ovo su naši super odlikaši

Čestitamo maturantima koji su sve četiri godine završili odličnim uspjehom.Želimo vam puno sreće i uspjeha u budućnosti! IV.a1. Tina Čerkez2. Dora Ćorić3. Klara Jelić4. Ivan Mandić5. Lana Marušić6. Filip Soldo IV.b1. Dora Čerkez2. Ana Čović3. Mia Hrkać 4. Magdalena Karačić5. Nika Paponja6. Petra Sesar7. Ivana Lana Šimić IV.c1. Josip Jukić2. Jakov Kraljević3. Ivan Lasić4. Antonija Mandić5. Nina Skoko 6. Antonio Šakota7. Ante Vukoja IV.d1. Ana Bošnjak2. Ines Ivanković3. Tea Mandić4....
Više

Misa za maturante

Danas je održana svečana misa za maturante 68. naraštaja širokobrijeških gimnazijalaca, koju je predvodio fra Džoni Dragić.U Crkvi Uznesenja Blažene Djevice Marije okupili su se maturanti, njihovi razrednici, roditelji, ravnateljica i zamjenica ravnateljice, a misno slavlje uveličala je Framina glazbena sekcija. Fra Džoni je poželio sve najbolje maturantima, zahvalio se Bogu za protekle četiri godine te je u svojoj kratkoj, ali snažnoj propovijedi potaknuo maturante da preuzmu odgovornost za stanje...
Više
1 2 3 17