Caption align here

Novosti i događaji

[learn_press_profile]

Školsko natjecanje iz matematike

U prošlom tjednu u našoj školi održalo se školsko natjecanje iz matematike. Najbolje rezultate postigli su učenici: razred: Jure Čolak, Gordana Galić i Josip Mikulić. razred: Petar Glavaš, Tomislav Ivanković i Luka Lasić. razred: Nika Paponja, Josip Jukić i Jakov Kraljević. razred: Karlo Grbavac, Viktorija Kožul i Filip Šušak. Čestitke najuspješnijim učenicima. Želimo im sreću na Federalnom natjecanju za škole po hrvatskom planu i programu, koje će se održati u...
Više

Kratka priča o Domovinskom ratu

JAVNI POZIV za dodjelu nagrade za kratku priču o Domovinskom ratu   KRATKA PRIČA – obrazac za priču   KRATKA PRIČA – obrazac prijave BiH 2023 [learn_press_profile]
Više

,,A.B. Šimić kroz život i poeziju”

Recitacija Šimićeve poezije, ,,A.B. Šimić kroz život i poeziju”, održana je u četvrtak, 15. prosinca 2022. godine u školskoj knjižnici. U recitalu su sudjelovali učenici: Antonela Karačić (IV.d), Viktorija Kožul (IV.e), Ružica Lasić (IV.e), Mario Luetić (IV.e), Jakov Kraljević (III.c), Ivan Lasić (III.c) i Ljiljana Šušak (II.d), koje je pripremila profesorica Anica Šušak. Nakon recitacije, Viktorija Kožul zasvirala je violinu, a pjevanjem ju je popratila Ružica Lasić. Ovime je recitalom...
Više

Dominikov Božić

U četvrtak, 22. prosinca, u školskom amfiteatru održana je tradicionalna božićna priredba Dominikov Božić. U njezinoj pripremi sudjelovale su dramska, recitatorska i medijska sekcija te školski zbor. Osim toga, bila je osmišljena i humanitarna akcija koju su organizirali maturanti izbornih nastava iz psihologije, sociologije, matematike i hrvatskog jezika zajedno sa svojim profesoricama. Tijekom 3. i 4. školskog sata, učenici i djelatnici imali su priliku kupiti kolače i anđele koje su...
Više

Sretan Božić

Učenicima, profesorima i svim djelatnicima Gimnazije fra Dominika Mandića blagoslovljen Božić i sretna Nova godina.                                                                                                   Ravnatelj Miro Bošnjak                                                                                             
Više
1 2 3 4