Predstavljanje knjige priča Granice u glavi

17. listopada u Narodnoj knjižnici u Širokom Brijegu predstavljena je knjiga priča Granice u glavi u organizaciji Ogranka Matice hrvatske Široki Brijeg. Granice u glavi četvrto je autorsko djelo naše profesorice Blanke Kraljević. U uvodnom dijelu sve je pozdravio predsjednik Ogranka Gojko Jelić emotivnim osvrtom na Blankin život, ustrajnost i djelo. Profesorica Blanka svoje iskustvo vrsne novinarke prenosi na naše učenike u Novinarskoj sekciji koji su svake godine zaslužni za školski časopis Dominik, neumorno priređuje različite književne susrete kao što su Tulum slova i Kava s književnikom. U programu predstavljanja sudjelovale su Anita Martinac, Anica Šušak, Perina Meić i Željka Šaravanja, za glazbu i ugodnu atmosferu bio je zaslužan Jozo Mikulić, a program je vodila Ana Mikulić. Profesorici Blanki želimo još uspješnica u kojima ćemo se poistovjećivati s njezinim junacima i uživati u kvalitetnoj pisanoj riječi.