Međunarodni nagradni natječaj za izložbu fotografija na temu Upoznaj Hrvatsku

Udruga Ponos domovine organizirala je natječaj za međunarodnu izložbu fotografija na temu Upoznaj Hrvatsku za učenice i učenike iz Hrvatske i susjednih država s hrvatskom nacionalnom manjinom i polaznike hrvatske nastave iz Bosne i Hercegovine. Nakon višednevnih usuglašavanja stavova i uzimanja u obzir fotografija koje zadovoljavaju tehničke uvjete natječaja stručni ocjenjivački sud u sastavu: Branka Hlevnjak, Slavka Pavić i Boris Jagačić odabrao je 20 najkvalitetnijih ovogodišnjih fotografija. Iznimno smo ponosni na učenika naše škole Davida Kraljevića iz IV.a razreda čija je fotografija Scene II jedna od 20 nagrađenih fotografija. Bravo Davide!

Fotografije će biti izložene 22. ožujka na prvoj izložbi u Zagrebu kada će učenicima biti uručene nagrade i mentorima priznanja.

Leave a Reply