Maturalna zabava 68. naraštaja Gimnazije fra Dominika Mandića

17. svibnja 2024. godine u Hotelu Park održana je maturalna zabava 68. naraštaja Gimnazije fra Dominika Mandića.
Maturanti su, prije početka službenog programa, imali priliku fotografirati se s obitelji i prijateljima ispred hotela. Nakon toga uslijedio je svečani ulazak parova u dvoranu hotela. Službeni program započeli su voditelji Ljiljana Šušak i Tvrtko Jelić koji su pozdravili maturante i njihove goste. Kratko obraćanje nazočnima održali su ravnateljica Ana Skoko, gradonačelnik Miro Kraljević te vjeroučitelj fra Džoni Dragić. Čestitke je uputila i ministrica obrazovanja, znanosti, kulture i športa Daniela Perić. Svi su im poželjeli sreću u daljnjem školovanju i životu, te su im čestitali na uspješnom završetku škole i na trudu koji su uložili tijekom svih godina. Ravnateljica je pohvalila odlikaše i proglasila učenika naraštaja, Jakova Kraljevića iz IV.c odjela. Uslijedilo je fotografiranje sa svojim razrednicima kojima su maturanti uručili prigodne darove zahvale. U nastavku večeri maturanti su uz ples i glazbeni program grupe Dobre vibracije slavili kraj srednjoškolskog obrazovanja do ranih jutarnjih sati. Našim maturantima želimo sreću u daljnjem životu i obrazovanju!