Dan učenika

U našoj školi 17. studenoga 2022. obilježili smo Dan učenika. Ovaj događaj slavi se od 1939. godine na spomen na praške studente i učenike koji su bili strijeljani bez suđenja, zbog mirnog prosvjeda protiv nacističke okupacije svoje zemlje. Program i igre koje je pripremilo Vijeće učenika održali su se 3. i 4. sat u školskoj dvorani. Učenici su sudjelovali u raznim igrama. Pobjednici u vuči konopa učenici su IV.b. Posebno zanimljiva bila je glazbena stolica gdje je najbolji bio Adrian Sabljić iz III.d. Pobjeda u trčanju zavezanih nogu pripala je učenicima I.d razreda. Leonarda Ljubić iz II.e bila je najbolja u limbu. U štafeti najbrži su bili učenici II.b, dok je pobjedu u posljednjoj igri, skakanju u vreći, odnio Ilija Šušak iz II.a. Program su vodile Ana Čović i Nika Paponja, a za glazbeni dio bili su zaslužni Iva i Petar Zelenika. Svim učenicima hvala na sudjelovanju.

Leave a Reply