Obuka za nastavnike

U našoj je školi 7. studenoga 2023. održana obuka pod nazivom Rad u e-Dnevniku. Predavači Josip Doko i Petar Matić predstavili su SUMIT-ovu mrežnu aplikaciju koja nastavnicima omogućuje upisivanje izostanaka, ocjena i bilježaka u e-Dnevnik, a učenicima i roditeljima omogućuje uvid u ono što su profesori upisali. Prelazak na e-Dnevnik trebao bi uvelike olakšati administrativni dio nastavničkog posla. Unutar predstavljene aplikacije nastavnici će moći kreirati raspored, upisivati sate, izostanke i ocjene, kreirati elemente ocjenjivanja prema svojim željama, određivati datume pisanja ispita, pratiti vladanje učenika, pisati zapisnike i pratiti izvještaje o uspjehu svakog pojedinog učenika. Također je dostupna i aplikacija e-Dnevnika za mobilne uređaje što dodatno olakšava pristup svim podatcima. Nadamo se da će svi nastavnici prihvatiti novi način rada i biti zadovoljni alatima ove aplikacije.